Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Vítejte na úpatí Ještědu, v exkluzivní lokalitě, která spojuje krásy přírody s výhodami krajského města Liberce. Apartmány Úpatí Ještědu poskytují ideální zázemí pro každého, kdo chce strávit aktivní rodinnou dovolenou.

Dopoledne na kole na Ještědu a odpoledne v ZOO? Není problém. Ubytujte se v jednom z našich osmi útulných apartmánů a probouzejte se s výhledem na hluboké lesy Ještědu a hřeben Krkonoš. Prožijte zde kvalitní chvíle se svými blízkými, odpočiňte si od každodenního shonu, protáhněte tělo, objevte nová místa a vracejte se domů odpočatí a plní energie.

Zpomalte a odpočiňte si

Zpomalte, zapomeňte na každodenní povinnosti a dobijte baterky v obklopení ještědské přírody. Lenošení je povoleno, naše útulné apartmány jsou k tomu jako stvořené.

odpočinek
rodina

Prožijte čas s rodinou

Kdy naposledy jste strávili kvalitní čas se svou rodinou? Zážitky jsou víc než věci, tak vezměte své blízké a přijeďte prožít aktivní dovolenou v ještědské přírodě.

Terapie přírodou

Víte, že zelená barva uklidňuje a vyrovnává emoce? Dopřejte si každodenní terapii přírodou na nějakém z výletů po okolních kopcích. Nebo si jděte ještě před snídaní zaběhat do blízkého lesa a nastartujte svůj den správně.

terapie
sport

Zasportujte si

Obklopeni Ještědsko-Kozákovským hřbetem budete mít každé ráno na výběr z mnoha outdoorových aktivit. Dnes na kolo, zítra na pěší výlet a v zimě zase na lyže nebo snowboard. Pro spoustu tipů na sportovní vyžití se podívejte do naší sekce Co dělat v okolí. A že nejste zrovna sportovní typ? Nevadí, historické centrum města i ZOO jsou nadosah.

Ochutnejte regionální potraviny

Co se v okolí vypěstuje, sklidí a vyrobí, dostanete v našem regionálním snídaňovém koši až na stůl. Těšit se můžete například na místní angreštovou marmeládu, kozí sýr, výběrovou šunku nebo kváskový chléb. Láska prochází žaludkem, tak přijeďte ochutnat Liberecko.

potraviny